Tipy pro malování a dekorace

Pokud se chystáte vymalovat vaši domácnost a vdechnout tak nový život všem zdivům a rozsvítit všechny místnosti, nemohli jste si vybrat pro tuto činnost lepší dobu. Jaro přímo volá po novém nátěru. Přestože bílá je stále považována za nejlepší a nejneutrálnější pozadí všech pokojů, zejména kvůli minimalistické povaze, která je nyní velmi trendy, i tak se nemusíte obávat malých experimentů s barvami. Na co byste rozhodně neměli zapomenout, až se budete připravovat na misi malování nebo dekorování vám poradíme společně se značkou black and decker:

Příprava je základ

  • Dejte si dohromady nářadí, které budete potřebovat pro přípravu před malováním: horkovzdušná pistole dokonale odstraní starý nátěr. Případně můžete využít přístroje na odstraňování tapet.
  • Které malířské náčiní budete jistě potřebovat v různém sledu? Především to budou malířská stříkací pistole, malířský štětec na okraje nebo malířský váleček.

Příprava je základ, a proto dbejte na pečlivé odstranění všech zbytků starého nátěru. Nechte pak holou zeď trochu prodýchat, než na ní začnete nanášet nové barvy.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup